Ankara Haymana Evde Masaj Mutlu Son Nazan

Ankara haymana evde masaj mutlu son Refleksolojinin mantığı el, ayak ve kulakların üzerinde bulunan noktalar spesifik olarak belirli organ, kemik ve vücut sistemlerine karşılık gelmektedir. Refleksoloji uygulamasını yapan kişiler vücuttaki organ ve sistemleri etkilemek amacıyla ayak ve ellerin alt, üst ve yan kısımlarına, kulaklarda ise her iki parmağın ulaşabileceği en dış noktalarına masaj uygular. Refleksoloji işleminin uygulayıcıları vücutta bulunan sistemlerinin birbirlerine nasıl karşılık geldiğini göstermek için harita kullanırlar ve bu haritalar her ayağın vücudun belirli bir dikey bölgesini temsil eder. Sol ayak vücudun sol tarafını, sağ ayak ise vücudun sağ tarafını temsil eder. Ankara evde masaj mutlu son

Refleksoloji ile masaj kişiye özel olarak planlanır. Ankara haymana evde masaj mutlu son . Ve herkes için farklı şekillerde uygulanır. Refleksoloji işlemi uygulanırken hastanın yaşı, geçirdiği hastalığın türü, hastanın fiziksel ve psikolojik sağlığı baz alınarak uygulanacak işlemler ve uygulama noktaları belirlenmelidir.

Refleksoloji ile uygulanan doğru bir masaj en güçlü stres tedavi yöntemleri arasındadır. Uygun bir refleksoloji işleminde öncelikle eller ve ayaklar temizlenmelidir. Ağrıyı önlemek için doğru noktalara ve gıdıklanmayı önlemek için ise uygun basınç ile uygulama yapılmalıdır.