Ankara Çubuk Masöz Bayan Mayis

Ankara çubuk masöz bayan Bebeğinizin vücuduna elleriniz ile ritmik vuruşlar yapmaktır masaj. Elleriniz ile bebeğinizin cildi üzerinde rahat hareket etmesine yardımcı olmak için bebek yağları ve nemlendirici kremler kullanılabilir. Bebeğinizin bileklerine ve parmaklarına bazı yöntemler yapabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin daha da rahatlaması için sakin ve sevecen konuşmalar yapmanız gerekir. Ankara masöz bayan

, bebeğinizi yatıştırır, sakinleştirir ve kısa zamanda uyumasını ve gaz çıkarmasına yardımcı olur. Ankara çubuk masöz bayan . Aynı zamanda bebeğinize uyguladığınız yöntemler sayesinde bebeğinizin kilo almasına yardımcı olur, kan dolaşımını arttırır ve diş çıkarma sırasında oluşan ağrıların hafiflemesine yardımcı olur. Anne ve babanın bebekleri ile iletişim kurmanın en güzel yöntemlerinden biridir.

Bebeklere yapılan masaj sayesinde onların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimi sağlanır. Bunların dışında daha kolay gaz çıkarma, daha az ağlama ve daha kolay uyku uyumasını sağlar. Yeni doğan bebekler için uygulanan yöntemler sayesinde sarılığı daha kolay atlatmaktadır. Yöntemleri uygularken bebeğinizi mutlaka sıcak tutmanız gerekir. Bu sayede anneler, bebekleri ile kuracakları iletişim sayesinde doğum sonrası depresyonu en kısa zamanda atlatırlar.